13 Temmuz 2024
İstanbul / Turkey
Basın Bülteni

DJI MIC 2 ile cep boyutunda profesyonel ses kaydı

Yenilenen ve güncellenen DJI MIC 2 artık daha kabiliyetli. Yüksek kalitede ses kaydı, akıllı gürültü engelleme, 32 bit float dahili kayıt desteği, akıllı şarj kutusu gibi özelliklere sahip olan DJI Mic 2 satışa sunuluyor.

DJI Mic 2 32-bit float dahili kayıt desteği ile, yalnızca yüksek kaliteli kayıt sağlamakla kalmıyor aynı zamanda karmaşık ses ortamlarına daha iyi uyum sağlayan yüksek bir dinamik aralık sunuyor. Sessiz fısıltılardan patlayan desibel seviyelerine kadar bir sesin her nüansını yakalarken, düzensiz gürültü senaryolarında daha fazla güvenlik ve post prodüksiyonda daha fazla esneklik sağlıyor. DJI Mic 2, kalabalık şehir sokakları veya kalabalık alışveriş merkezleri gibi yoğun sinyal ortamlarında güvenilir iletim sağlayan güçlü anti-parazit özelliklerine sahip. Her bir verici ve alıcının 6 saatlik çalışma süresi var ve bu süre şarj kutusu ile 18 saate kadar uzatılabiliyor.

Shadow Black (Gölge Siyahı) ve Pearl White (İnci Beyazı) mikrofon rengi alternatifleri ile sunulan DJI Mic 2’in yeni tasarımı estetik, şık ve fonksiyonel. Minimalist tasarıma sahip yeni şarj kutusuna eklenen kilitleme mandalı, kullanım sırasında düşmeleri önlemek üzere güvenliği sağlıyor. Çok kişili vlog’lar, röportajlar veya diğer çeşitli kayıt ihtiyaçları için DJI Mic 2’nin vokaller için özel olarak optimize edilmiş çok yönlü ses kaydı ile mükemmel sese ulaşma mümkün. Yeni akıllı gürültü engelleme özelliği, şehrin gürültülü sokaklarında ya da kalabalık ortamlarda bile temiz, kesintisiz konuşmalar için çevresel gürültüyü etkili bir şekilde azaltıyor. Rüzgârlı havalar veya hızlı hareket isteyen çekimlerde rüzgâr gürültüsünü etkili bir şekilde azaltmak için rüzgâr filtresi seçeneği sunuluyor.

Şarj kutusu açıldığında DJI Mic 2 otomatik olarak açılıyor. Bu akıllı şarj kutusu, alıcıyı ve vericileri şarj ediyor ve otomatik olarak eşleştiriyor. Ayrıca USB-C ve Lightning adaptörü tercih edilen kayıt cihazıyla sorunsuz kurulum sağlıyor. DJI Mic 2, USB-C ve Lightning dijital çıkışların yanı sıra 3,5 mm TRS analog çıkışa kadar çok çeşitli uyumluluk seçeneklerine sahip. DJI Mic 2 kamera, akıllı telefon, bilgisayar veya tablete anında entegre olur.

Hassas bir kadranla eşleştirilmiş 1,1 inç OLED dokunmatik ekran, ses seviyesi ve batarya seviyesi gibi hayati bilgilere hızlı erişim sağlıyor, kazanç, ses seviyesi, parlaklık ve daha fazlası gibi parametrelerde hassas ayarlamalar sunuyor. Vericiler, giysilere kolayca takılabilmesi için manyetik çıtçıtlı, kullanıcı dostu klipsli bir tasarıma sahip.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir