21 Haziran 2024
İstanbul / Turkey
Basın Bülteni

Bursa Girişimcilik Zirvesi 17 Şubat’ta Gerçekleşecek

Bursa Girişimcilik Zirvesi, 17 Şubat 2024 tarihinde Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde kapılarını aralıyor. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin desteklediği bu etkinlik, Bursa’nın girişimcilik ekosisteminde yeni bir çağın başlangıcı olarak görülüyor ve bölge iş dünyasına önemli katkılarda bulunmayı hedefliyor.

Bursa 17 Şubat’ta Girişimcilik Zirvesi’ne Ev Sahipliği Yapacak

Zirve, Uludağ Üniversitesi, Bursa Teknik Üniversitesi, Ulutek Teknopark, Bursa Teknopark, Burkent, TÜBİTAK gibi prestijli kuruluşların desteğiyle gerçekleşiyor. Bu iş birliği, bölgenin akademik ve teknolojik gelişimine büyük katkı sağlamakla kalmayıp, inovasyon ve girişimcilik ruhunu daha da canlandıracak.

Zirvede Sunulan Programlar ve İçerikler

Zirvede, Dinçer Karaca ve Hande Kaya’nın sunuculuğunda akıllı şehirler, yapay zeka, e-ticaret ve sosyal etki girişimciliği gibi çağımızın önemli konuları ele alınacak. Alanında uzman konuşmacılar, TOBB Yazılım Meclisi Başkanı Ertan Barut ve Mindfulness Academy’nin kurucusu Erhan Ali Yılmaz, ShiftDelete kurucusu Hakkı Alkan, Webtures ve Girişimci Kafası kurucusu Kaan Gülten bilgi ve deneyimlerini paylaşacaklar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir