17 Nisan 2024
İstanbul / Turkey
Kripto Para

BODI Coin fırsatlarında son günler!

BODI Coin

Türkiye’nin global kripto borsası Bitay, aylık abonelik bedeli ile hizmet veren kitap, e-kitap ve sesli kitap platformu Boodio’nun kendi kripto teknolojisi üzerinde geliştirdiği BODI Coin’i uygun fiyatlı alabilmek için son iki haftaya girildi. Halen ön satışta olan BODI Coin  0.95 cent yerine 0.65 cent fiyat seçeneği ile alınabiliyor. 1 Haziran’a kadar devam edecek olan bu ön satışta uygun fiyatlı bir şekilde BODI Coin sahibi olabilirsiniz.

BODI Coin benzerlerinden farklı bir teknolojiye sahip. Klasik bir Coin olmanın ötesinde yatırımcısına kullanırken de kazandıran BODI Coin, her satışta ek kazanç imkanı da sunuyor.

NFT teknolojisi üzerinde geliştirilen NFB (benzersiz kitaplar) teknolojisi ile yatırımcısına dijital sahaflığın önünü açarken, kitap üzerindeki tüm hak sahiplerinin daha sonra gerçekleşebilecek olan her satıştan kazanç elde etmesini sağlayacak.

Kullanıcılarına diledikleri anda okurken dinlemeye ya da dinlerken okumaya geçme olanağı veren arayüzü ve zengin içeriği ile yenilikçi, benzersiz bir kitap deneyimi sunan Boodio App uygulaması, kitapseverlere kitap okurken BODI Coin ile kripto varlık kazanma olanağı da sağlayacak. Kullanıcı, Boodio uygulaması üzerinde geçirdiği dinleme ve okuma süreleri ile aylık uygulama bedelinin bir kısmını kendi kripto para birimi cinsinden geri alabilecek.

Kazanılan BODI Coin’ler abonelik, yeni içerik satın alma, yazar ve yayınevi fonlama gibi işlemlerde de kullanılabilecek. İlerleyen günlerde ise Bitay ve Boodio App üyesi 1 milyon kişiye, satın alacakları tüm kitapların satış bedelinde BODI Coin hediye dağıtılacak. Böylece sektöre yaklaşık 30 milyon TL değerinde kaynak akışı sağlanacak.

BODI Coin’i ayrıcalıklı olarak ön satıştan almak isterseniz burada yer alan sayfayı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Sayfada BODI COIN ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular da bulunuyor.

Sayfada verilen bilgiler haber kapsamında paylaşılmıştır. Yatırım tavsiyesi değildir.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir