13 Temmuz 2024
İstanbul / Turkey
İnceleme

Huawei MatePad 11.5 S PaperMatte Edition: Yansımasız ekranlı tablet

Huawei MatePad 11.5 S PaperMatte Edition tableti enine boyuna inceledim. Bu tabletin en önemli özelliği Huawei’nin kendi geliştirdiği yansımasız ekran teknolojisine sahip olması..

Devamını Oku
İnceleme

Samsung Galaxy A55 ve Galaxy A35’in beğendiğim 5 özelliği!

  Samsung Galaxy A55 ve Galaxy A35 cep telefonlarının beğendiğim 5 özelliğini bu videoda anlatıyorum. Samsung Galaxy A35 modelindeki en önemli değişiklik daha.

Devamını Oku
Basın Bülteni

TBMM Heyeti Çin’de Huawei kampüslerini ziyaret etti

TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu üyeleri, Çin’in Shenzhen ve Dongguan kentlerini ziyaret etti. TBMM milletvekilleri bu ziyaret kapsamında,.

Devamını Oku
Basın Bülteni

Keenetic ile tatilde gözünüz arkada kalmasın

“Keenetic tatilciler için çıtayı yükseltti, tatilde her ne kadar güncel hayatımızdan kopmak istesek de geride bıraktıklarımıza kolaylıkla erişmek ve güvenli olduklarına emin olmak.

Devamını Oku
İnceleme

Huawei MateBook X Pro 2024: Muhteşem bilgisayar

Huawei MateBook X Pro 2024 dizüstü bilgisayarı enine boyuna inceledim. Bugüne kadar incelediğim en güçlü bilgisayarlardan biri olan Huwaei’nin bu modeli OLED ekran.

Devamını Oku
İnceleme Otomobil

Peugeot E-5008 ile Danimarka ve İsveç’i gezdim. 7 koltuklu SUV!

Peugeot E-5008 dünya lansmanına katıldım ve Danimarka ile İsveç yollarında 7 koltuklu bu aracı test ettim. Danimarka’da başlayan Peugeot E-5008 yolculuğum İsveç’in yeşille.

Devamını Oku
Basın Bülteni

TCL C755 QD-Mini LED TV’ler Seçili Arçelik Mağazalarında

TCL’nin yeni nesil C755 QD-Mini LED TV’leri, seçili Arçelik mağazalarında teknoloji ve oyun tutkunlarıyla buluşuyor. Türkiye’nin dört bir yanındaki Arçelik mağazalarında satışa sunulan.

Devamını Oku
Basın Bülteni

Yaz tatilinin ideal yol arkadaşı: HUAWEI FreeBuds 6i

Huawei FreeBuds 6i, yaz tatilinde kullanıcıların tüm iletişim ve multimedya ihtiyaçlarını karşılayan üstün özellikleriyle, seyahatlerde ve tatil anlarında eşsiz bir yol arkadaşı olarak.

Devamını Oku
Basın Bülteni

PEUGEOT, 7 KOLTUKLU SUV’U YENİ E-5008’İ TANITTI!

2025 yılında Avrupa’daki diğer markalardan daha geniş bir elektrikli otomobil yelpazesi sunmaya hazırlanan PEUGEOT, 7 koltuklu SUV modelini tamamen yeni, ileri seviye elektrikli.

Devamını Oku
Basın Bülteni

ASUS AIoT çözümlerini tanıttı

Yapılan tanıtımda yenilikçi bir yarış simülasyonunun yanı sıra çeşitli akıllı perakendecilik, akıllı üretim, akıllı şehir ve akıllı sağlık çözümleri gösterildi. ASUS IoT, kapsamlı.

Devamını Oku