21 Mart 2023
İstanbul / Turkey
İnceleme

2023 yılında iPhone 11 alınır mı?

iPhone 11 alınır mı sorusunun yanıtını bu videoda veriyorum. 2023 yılında 4 yıl önce çıkan iPhone 11 modelinin alınıp alınmayacağı sorusunun yanıtını bu.

Devamını Oku
Basın Bülteni

IDC ve Microsoft’tan ‘Siber Güvenlik: Şirket İçi Risk ve Gizlilik’ etkinliği

IDC ve Microsoft iş birliğinde Raffles Hotel’de düzenlenen ‘Siber Güvenlik: Şirket İçi Risk ve Gizlilik’ etkinliği, Microsoft Türkiye ve IDC’nin yanı sıra, Microsoft’un.

Devamını Oku
Basın Bülteni

BluTV ve Warner Bros Discovery işbirliklerini genişletiyor

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV ve dünyanın önde gelen medya ve eğlence şirketi Warner Bros. Discovery, iş ortaklıklarını uzatarak kapsamını genişletiyor..

Devamını Oku
Basın Bülteni

5000 girişimci kadın bu destekten yararlanacak!

Deprem bölgesinde kalıcı refahın tesisine katkı sağlamak amacıyla “Deprem Bölgesine Ticaret ve Teknoloji Gücü” programını başlatan ve bölgedeki 10 bin KOBİ ve esnafı.

Devamını Oku
Basın Bülteni

Melih Bayram Dede’nin yeni kitabı çıktı

Melih Bayram Dede’nin ‘Teknoloji ve Hayat’ Kitabı, sosyal medyanın toplum üzerindeki etkilerini sorguluyor! Gazeteci Melih Bayram Dede’nin sosyal medyadan yapay zekâya, fiber internetten.

Devamını Oku
Basın Bülteni

HONOR Pad X8 Türkiye’de!

Sadece 7.55mm kalınlığa sahip olan ve 460 gram ağırlığı ile kolayca taşıyabileceğiniz HONOR Pad X8 Türkiye’de satışa çıktı. Küresel teknoloji markası HONOR, hem.

Devamını Oku
İnceleme

XPG Spectrix D41: Oyunculara RGB RAM

XPG Spectrix D41 son dönemde popüler olan RGB aydınlatma destekli DDR4 RAM modüllerinden biri. Bu RAM’in 8 ve 16 GB sürümleri bulunuyor. RAM’leri.

Devamını Oku
İnceleme

Her eve lazım bir güvenlik kamerası! S-Link SL-IND03

Bu videoda S-Link SL-IND03 IP kamerasını inceliyorum. Evde ya da işyerinizde güvenlik ve benzeri amaçlarla kullanacağınız bu minik kameranın gövdesi yatayda 355 derece,.

Devamını Oku
İnceleme

Honor X9a: Orta sınıfın yeni şampiyonu

Honor X9a cep telefonunu bu videoda enine boyuna inceliyorum. Markanın orta seviye olarak tabir edebileceğim bir modeli olan bu telefon, 45 derece kavisli.

Devamını Oku
Basın Bülteni

Keenetic Hopper ve Keenetic Sprinter Türkiye’de

Dünyanın önde gelen ağ teknolojileri üreticisi Keenetic Wi-Fi 6 destekli yeni router modellerini Türk kullanıcılarla buluşturuyor. Keenetic Hopper ve Sprinter yeni Wi-Fi 6.

Devamını Oku