28 Eylül 2022
İstanbul / Turkey
Cep Telefonu

OPPO telefonlara yeni güvenlik protokolü geliyor!

Geleneksel şifre tabanlı kimlik doğrulama mekanizmalarının yerini şifresiz teknolojilerin almasıyla OPPO kullanıcıları, gelecekte akıllı telefonlarını ‘Passkey/Güvenli Anahtar’ olarak kullanabilecek. Dünyanın önde gelen lider.

Devamını Oku
İnceleme

iPhone 13 mü yoksa 14 mü? Hangisini almalıyız?

Bu videoda iPhone 13 ve iPhone 14 modelleri arasındaki farkları anlatıp hangisinin hangi durumlarda tercih edilebileceğini anlatıyorum. Telefon modelleri arasında büyük farklılıklar olmadığı.

Devamını Oku
Basın Bülteni

Teknosa “Bi’linkle Influencer Sensin” projesini başlattı

Türkiye teknoloji perakendeciliğinin ve e-ticaretin öncü markası Teknosa, sosyal ticarette de sektöründe bir ilke imza atarak “Bi’linkle Influencer Sensin” projesini başlattı. Teknosa.com üzerinden.

Devamını Oku
Basın Bülteni

Girişimci Kurumlar Platformu Başkanı Tuğrul Ağırbaş oldu

Kurumsal şirketlerin girişimci kurumlara dönüşmelerini amaçlayan Girişimci Kurumlar Platformu’nun liderliğini ve kamuoyunda sözcülüğünü yürütmek, platformun genel vizyon ve hedeflerine yön vermek üzere Başkanlık.

Devamını Oku
Basın Bülteni

Logitech G serisi ürünler:  G513, G502 Hero ve G432

Oyuncuların istek ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanan Logitech G432 kablolu kulaklık, G513 kablolu klavye ve G502 Hero kablolu mouse modelleri, oyunların farklı.

Devamını Oku
Basın Bülteni

Hepsiburada, iPhone 14 için ön sipariş almaya başladı

Hepsiburada, yeni iPhone 14 ve iPhone 14 Pro modelleri için, kaçırılmayacak bir fırsatla ön sipariş almaya başladı. Hepsiburada’nın ‘3 ay takside 0 vade.

Devamını Oku
Basın Bülteni

Oyunun kalbi Gaming İstanbul’da attı

Dünyanın en büyük sekiz oyun etkinliğinden biri olmasının yanı sıra dünya genelinde en çok kadın ziyaretçi ağırlayan Gaming İstanbul, bu yıl İBB’nin de.

Devamını Oku
Kablosuz Kulaklık

OPPO Enco X2 Türkiye’de satışa sunuldu

Kullanıcıya yönelik özelleştirilebilen detayları ve yenilikçi akustik teknolojisiyle OPPO Enco X2, gerçek kablosuz kulaklıkları Hi-Fi kalitesindeki ses dünyasına taşımayı hedefliyor. Dünyanın önde gelen.

Devamını Oku
Güncel

Geleceğe ilham veren OPPO 18’inci yılını kutluyor

Teknolojinin sunduğu kolaylıkları daha fazla kullanıcıya ulaştırmak için yatırım yapmaya devam eden OPPO, 18’inci yılında, kullanıcılarıyla kurduğu bağları güçlendirmeyi hedeflediği OPPO Global Community’yi.

Devamını Oku
Basın Bülteni

MARKA Konferansı’na girişin anahtarı NFT’ler olacak

Değişen dünyaya en etkin şekilde uyum sağlamak için ‘remastered’ temasıyla baştan tasarlanan Marka Konferansı, bu yıl katılımcılarına teknolojideki son gelişmeleri interaktif şekilde deneyimleyecekleri.

Devamını Oku