30 Mayıs 2024
İstanbul / Turkey
Basın Bülteni

ASUS, NUC 14 Pro’yu duyurdu

Yüksek performans, düşük güç tüketimi ve hızlı tepki için üç adet yapay zekâ motoruyla donatılmış Intel Core Ultra 7 işlemcili, sınıfının en iyi mini PC modeli

ASUS, CES 2024’te tanıtılan mini PC modelleri arasında yer alan ASUS NUC 14 Pro’nun resmi olarak piyasaya çıkışını duyurdu. ASUS NUC 14 Pro, üç yapay zekâ motoru tarafından desteklenen Intel® Core™ Ultra 7 veya 5 işlemci sayesinde sınıfının en iyi performansını sunuyor. Üç yapau zekâ motorunu Grafik İşlem Birimi (GPU), Nöral İşlem Birimi (NPU) ve Merkezi İşlem Birimi (CPU) meydana getiriyor. Yüksek verimlilik, düşük güç tüketimi ve hızlı tepki sunan, ASUS NUC 14 Pro güçlü bilgi işlem yetenekleriyle dolu. Ayrıca, Intel vPro® Enterprise tarafından sağlanan olağanüstü güvenlik, yönetim olanakları ve stabilitenin yanı sıra akıllı enerji verimliliği için WiFi algılama özelliği de sunuluyor.

Geri dönüştürülmüş plastikten yapılmış 4 x 4 mat siyah dokulu kasa, değiştirilebilir kapak ve VESA montaj plakası içeren bu ultra küçük form faktörlü (uSFF) masaüstü bilgisayar, şıklıktan ödün vermeden her çalışma alanına entegre oluyor. Her cihaz ayrı ayrı paketlenmiş olarak geliyor ve üç yıllık sınırlı garanti içeriyor.

Aletsiz erişim, depolama sürücülerini değiştirirken vidayla uğraşma derdine son veriyor ve böylece sistem entegrasyonu kolaylaşıyor. ASUS NUC 14 Pro ayrıca bağlantı aygıtı gerektirmeden uyumlu klavyeler, fareler, hoparlörler ve kulaklıklarla güvenilir, kolay, hızlı bağlantılar sunan üstün Bluetooth® deneyimi yaşatıyor.

ASUS NUC 14 Pro, uzun ve ince biçimlerde de mevcut. Kullanıcılar, mevcut sistemleri yükseltmek için sadece anakartı satın almak, Windows 11 destekleyen bir kit seçmek veya Windows 11 işletim sistemine sahip tam bir mini PC seçmek gibi olanaklar arasından kendi tercihlerini yapma özgürlüğüne sahip.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir